Teknoloji

NVIDIA GeForce Now, Türkiye’deki kullanıcılara oynama limiti getirdi

haber Merkezi

Nvidia’nın 2017’den beri macOS’ta ve 2018’den beri PC platformlarında kullanılan bulut oyun akışı hizmeti Şimdi GeForce, ardından Android ve iOS platformlarına geldi.

Şimdi GeForceNvidia’nın bulut sistemindeki güçlü işlemcileri ve grafik kartlarını kullanarak, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan oyun oynamanıza olanak tanır.

Bu hizmet sayesinde telefon ve bilgisayarlardan yüksek donanım gerektiren oyunlar herhangi bir indirme işlemine gerek kalmadan bulut üzerinden oynanabilmektedir.

Oyun hattı geldi

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde fiyatlarını artıran GeForce Now Türkiye (GAME+), şimdi de oyunculara aylık oynama limiti getirdiğini duyurdu.

GAME+ tarafından NVIDIA GeForce Now abonelerine gönderilen e-postada 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık Premium paketler için aylık oynama süresinin 200 saat ile sona ereceği belirtildi.

28 Mart itibarıyla hayata geçecek yeni kararla birlikte kullanıcılar günde ortalama 6 buçuk saat oyun oynayabilecek.

Yapılan açıklamada, son dönemlerde bazı kullanıcıların hesaplarını amaç dışı kullandığı ve bunun oyun deneyimini ve hizmet kapasitesini etkilediği ve kararın bu nedenle alındığı bilgisi verildi.

Gözden kaçırma Oyuncular yansıtıldı: GeForce Now Türkiye fiyatları yine arttı Haberin Detayları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu