Yaşam

Gönül Dağı oyuncuları Denizlililerle buluştu

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ramazan ayı münasebetiyle hazırladığı Büyükşehir Belediyesi, sevilen dizi Gönül Dağı’nın oyuncularını ağırladı. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Özay Glum Salonu’nda sahnelenen oyuna Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. “Sanat” adlı tek perdelik komedide Gönül Dağı dizisinde Ramazan karakterini canlandıran Cihat Süvarioğlu, Fezai karakterini canlandıran Mücahit Koçak ve tiyatro oyuncusu Mehmet Solmaz rol aldı. Üç eski dostun, hayatlarına yeni giren bir tabloyla yılların verdiği dostluğu sorgulamaya başladığı oyuna gelenler unutulmaz bir akşam yaşadı. Davetliler tarafından hayranlıkla izlenen oyunun sonunda Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı, oyunculara günün anısına Denizli horoz figürlü bir kural verdi.

Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde 15 Nisan’a kadar devam edecek Büyükşehir Belediyesi ile Ramazan programları şöyle:

• 8 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 22:00’de tasavvuf müziğinin sevilen isimlerinden Mustafa Cihat ilahileri ve ezgileriyle dinleyenlere huzurlu bir gece yaşatacak.
• 12 Nisan 2023 Çarşamba günü saat 22:00’de programcı, tiyatrocu ve yazar Bekir Develi söyleşi yapacak.
• 13 Nisan 2023 Perşembe günü saat 22:00’de ünlü Şair – Yazar Prof. Dr. Nurullah Genç, talk show’da hayranlarıyla buluşacak.
• Eşref Ziya Terzi ve Aykut Kuşkaya 15 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 22:00’de tasavvuf müziği dinletisi verecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu