Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya’daki temaslarının ardından yurda döndü

Günlük çalışma ziyaretini tamamlayarak” TİP“17.50’de uçağıyla ayrılıyor BaşkanCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ankara Valisi Vasip Şahin ve diğer yetkililer, Erdoğan’ı Esenboğa Havalimanı’nda karşıladı.

CUMHURBAŞKANI’NA EŞLİK ETTİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Olağan Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Milli Savunma Bakanı Tarım ve Orman İbrahim Yumaklı, Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan, Savunma Sanayii Lideri Haluk Görgün ve Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Lideri Fahrettin Altun da Ankara’ya geldi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Soçi Uluslararası Havalimanı’ndan Krasnodar Bölgesi Vali Yardımcısı Aleksandr Ruppel, Soçi Belediye Başkanı Aleksey Kopaygorodskiy, Rusya Dışişleri Bakanlığı Devlet Protokolü Genel Müdür Yardımcısı Igor Bogdashev, Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar ve diğer yetkililer tarafından uğurlandı. yetkililer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu