Yaşam

Adam Sandler ve Jennifer Aniston başrollü: ‘Murder Mystery 2’ resmi fragmanı yayınlandı

Netflix, polisiye komedisi “Murder Mystery 2″nin ilk fragmanını yayınladı. 2019 yılında vizyona giren “Murder Mystery”nin devamı niteliğinde olan filmin başrollerinde yine Jennifer Aniston ve Adam Sandler yer alıyor.

İlk filmde New York polis memuru Nick Spitz (Adam Sandler) ve eşi Audrey’nin (Jennifer Aniston) Avrupa tatillerinde bir milyarderin ölümünden sorumlu tutulması ve cinayeti çözme çabaları anlatılır. Orijinal, ilk üç gününde 30 milyondan fazla hesap tarafından izlendi ve Netflix’in en büyük açılış hafta sonu filmi oldu.

“Murder Mystery 2″de, ilk gizemli cinayet davasını çözdükten dört yıl sonra, artık tam zamanlı dedektifler olan Nick ve Audrey Spitz sorunlu özel dedektiflik bürolarını ayakta tutmaya çalışıyor. Arkadaşları Maharaja’nın (Adeel Akhtar) düğününe katılmak üzere özel bir adaya davet edilen çift, kutlamalar başlar başlamaz damat fidye için kaçırılınca başları belaya girer.

Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma, John Kani ve Dany Boon’un yer aldığı “Murder Mystery 2″nin yönetmen koltuğunda Jeremy Garelick oturuyor. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

keles-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu